Boľavé kĺby – nové riešenie

Share on facebook
Share on twitter

Na trh v EÚ prichádzame s novinkou, ktorá má účinnosť a bezpečnosť potvrdenú štúdiou, ktorá sa konala aj editovala na University of Minesota. Produkt Zdravé kĺby – Joint health je rozsiahlo overený v praxi samotnými majiteľmi psov v USA. Štúdia je uverejnená v našej W-knižnici.

S prichádzajúcim letom viac myslíme na výlety a pobyty v prírode. Ako dobre je mať pri tom aj svojho psa. Dobré je, ak sa pri nás môže slobodne, bez bolestí pohybovať.

Možno aj vy riešite takýto problém. Osteoporóza, zápaly kĺbov, bolesti a stuhnutosť kĺbov aj svalov sa často objavujú u starých,  ale aj u mladých psov. Príčiny sú rôzne. Na trhu je veľa produktov, ktoré riešia tento problém. Aj tu treba každý prípad posudzovať a riešiť individuálne.

Na trh v EÚ prichádzame s novinkou, ktorá je však rozsiahlo overená majiteľmi psov v USA.

Zdravé kĺby – Joint health
Pre psov a mačky od veku 12 týždňov. Bez obilnín, 60 mäkkých žuvacích tabliet typu pamlsok.

Spája v sebe niekoľko jedinečností, ktorými sa odlišuje od doteraz používaných produktov.

  • Obsahuje kombináciu všetkých základných látok, ktoré sa považujú za účinné pri riešení problémov spôsobené osteoporózou, opotrebovaním, alebo zaťaženými kĺbmi: GLM, MSM GLUCOSAMINE, CHONDROITIN a HYALURONIC ACID.
  • Účinnosť potvrdená klinickým skúšaním. Štúdia bola prevedená a editovaná na University of Minesota.
  • Veterinárny prípravok vyrobený pod auditom FDA (The Food and Drug Administration – najvyšší kontrolný úrad v USA na kontrolu kvality, účinnosti a bezpečnosti liečiv. Všetkých humánnych).
  • Receptúra na ktorej sa podieľali odborníci na výživu a veterinári.
  • V podobe jemných žuvacích tabliet typu pamlsok – pamlsok ako liek.

Viac o produkte Zdravé kĺby aj publikácia, ktorá je súhrnom výsledkov štúdie TU.

Broadreach pri nákupe 2 a viac ks rovnakého produktu zľava 5 %.

Vaše príbehy

Napíšte nám o svojich skúsenostiach s krmivom HiQ feedback na stránku  e-shopu, alebo pošlite foto maškrtiaceho chlpáča na Facebook. Budeme sa veľmi tešiť.

Najnovšie

Facebook

Scroll to Top