Jarné línanie ako pohroma

Share on facebook
Share on twitter
jarné línanie ako pohroma

Každý majiteľ dlhosrstého psa vie, že obdobie jarného pĺznutia je asi najkomplikovanejšia časť roka. Naša landseerka Odile to poňala ešte po svojom – v kombinácii s prvým háraním, prvou výmenou šteňacej srsti na dospelú a s obľubou vyskúšať každú vodu na okolí – jednoducho katastrofa. Nahlásené výstavy, absolvované tréningy a pred nami vízia nového plemena nahého landseera – asi takto vyzerala u nás jar 2018. V snahe predísť tomuto scenáru som hľadala vhodný výživový doplnok, aby sme problém začali riešiť komplexne, nielen kozmetickými prípravkami. Na odporúčanie sme vyskúšali olej Broadreach Nature Skin + Coat. Jednoducho sa aplikuje, psom chutí a čo je hlavné – účinkuje!!!

Vo veľmi krátkom čase cca 2 týždňov sme videli prvú zmenu v srsti. Nielenže sa Odile začala nasrsťovať, ale srsť mala vo veľmi dobrej kvalite. Pevný vlas s výbornou kontrastnou pigmentáciou a leskom nielen v novo vyrastenej srsti ale aj v pôvodnej. Okrem iného sme si všimli aj menší sklon k splstnateniu a lepšie a hladšie vyčesávanie.

U nás je odvtedy jednotkou tento olej, iný prápravok už hľadať nemusíme. Majiteľ: Zita Kerak Lukacova.

Pôvodne mal tento produkt názov Skin&coat olej. V klinická prax však potvrdila, že je účinný na širšie spektru zdravotných  problémov.

Vaše príbehy

Napíšte nám o svojich skúsenostiach s krmivom HiQ feedback na stránku  e-shopu, alebo pošlite foto maškrtiaceho chlpáča na Facebook. Budeme sa veľmi tešiť.

Najnovšie

Facebook

Scroll to Top

Sviatočný pracovný režim e shopu.

Posledné prijatie objednávky do 18.12.2020( PIATOK) do 11:00 hod, v rámci SR.

Posledné prijate objednávky do 16.12.2020, 11:00hod, v rámci ČR.

Posledné prijatie objednávky do 14.12.2020, do 11:hod, v rámci EÚ.

Posledné prijatie objednávky na rozvoz tovaru v rámci Bratislavy, bude možná do 21.12.2020 a do 16:00 hod, s doručením do Vianoc.

Zatvorenie skladu: 24.12.2020

Otvorenie skladu a normálny režim rozvozu od: 4.1.2020