Viac o ľuďoch na W2go

Pár slov o

Viere

Mgr Viera Staviarska W2go

Mgr. Viera Staviarska

Zakladateľ portálu Way to go

Portál Way to go nebol náhly počin. Vznikal krok za krokom. Myšlienka sa jednoducho preklopila z malých krokov do niečoho čo by mohlo a malo slúžiť každému, komu záleží na zdraví a prosperite zvierat.

Produkty na tejto stránke sme vyberali dlho. Dnes ich stručne charakterizujeme ako produkty vo W kvalite. Bolo to zaujímavé hľadanie! V spleti enormného množstva, sme vyberali také, ktoré ešte nie sú v EU dostupné a tak, akoby sme to urobili pre seba a svojich blízkych.

Všetko, čo tu nájdete s čistým svedomím doprajeme aj svojim psom.  A verte tomu, že nám na nich extrémne záleží! Máme záujem prinášať na trh len tie produkty, ktorým osobne dôverujeme. Sme výhradní zástupcovia pre značky, ktoré nájdete na našej stránke.

Zistite viac o tom, čo znamená W kvalita produktov a doprajte ich aj vy zvieracím členom vašej rodiny.

 

Viac ako 25 rokov sa snažím nájsť pre svojich a aj tých druhých „havkáčov“ to najlepšie. Tak dlho ma členovia mojej chovateľskej stanice Magic Sonet motivujú k tomu, aby som všade a stále hľadala niečo, čo prinesie prospech ich zdraviu, udrží ich vo výbornej kondícii, zabráni ak je to možné problémom a zároveň pomôže, ak nastanú…

Ako aktívny kynológ v oblasti exteriéru psov-rozhodca, sa stretávam s mnohými majiteľmi psov.  Vidím a spoznávam ich dobrú vôľu, ale aj obavu, či konáme pri starostlivosti o zvieratá správne. Sústavné „ predieranie“ sa množstvo rôznorodých informácií, hľadanie dôveryhodných zdrojov a toho najlepšieho pre tých,  ktorí sa nevedia ani brániť, ani posťažovať, ak im niečo nevyhovuje a škodí…Viete o čom hovorím? O tom, že s dôverou zjedia a užijú to, čo im ich majiteľ poskytne. Máme naozaj istotu, že naozaj konzumujú to najvhodnejšie, alebo to najlepšie? Množstvo rôznorodých informácií, skúseností ale aj sklamaní počas viacerých rokov, ma priviedli k tomu, aby som bola v otázke kŕmenia a prevencie nekompromisná.

Celé roky množstvo informácii, rôznych skúseností a aj sklamaní ma viedli k tomu, aby som bola nekompromisná v tejto otázke.

Ešte niečo navyše? Veru áno, takmer 20 rokov práce pre nadnárodnú farmaceutickú spoločnosť, kde som sa naučila veľa o mechanizme účinku látok určených na podporu, profylaxiu či liečbu organizmu, o ich vzájomných interakciách, o ich možných vedľajších účinkoch a o dôležitosti správnej výrobnej praxe.

W2go je možno moja profesionálna „deformácia“ – snaha dopracovať sa k tým najkvalitnejším produktom, ktoré sú účinné a zároveň podliehajú nekompromisnej kontrole kvality výroby. Je to cesta, ktorou sa riadim v súkromí, je to cesta smerujúca k tomu, aby zvierací členovia mojej rodiny dostali to najlepšie. Sú to zásady, profesionalita a prísne kritériá, ku ktorým ma priviedla moja práca a ktorými sa riadim.

Way to go – Cesta, ktorou idem. Filozofia, ktorá mi pomáha veriť, že robím pre naše aj vaše zvieratá maximum. Spôsob, ktorým funguje moje svedomie.

Kto ma pozná vie, že stále hľadám nové riešenia a snažím sa pomôcť. Verím, že aj portál W2go tomu výrazne napomôže.

Pár slov o

Vladovi

MVDr. Vlado Piskay W2go

MVDr. Vladimír Piskay

Odborný poradca pre W2go

Ukončil vysokoškolské štúdium na Univerzite veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach.

Po skončení fakulty pracoval v súkromnej veterinárnej sfére a potom vo farmaceutickom priemysle. Niekoľko rokov sa profesionálne venoval aj nutrícii. Špecializovanej strave s farmakologickým účinkom.

Dlhoročný chovateľ jazvečíkov a rozhodca pre exteriér a výkon pre poľovne upotrebiteľných psov. Spolužitie so zvieratami, ako členmi rodiny ho robí odborníkom schopným pochopiť potreby majiteľov a samozrejme aj samotných zvierat.

Portál W2go môže využiť jeho dlhoročné skúsenosti s chovom, spojenie veterinárnej odbornosti a odbornosti v oblasti výživy.

Pár slov o

Anne

Broadreach Nature + Portelet, High Street, Croydon, Nr Royston, Herts, SG8 0DR

Anne Wood

Zakladateľ spoločnosti a držiteľ ochrannej známky Broadreach Nature +

O spoločnosti
Broadreach Nature + je lídrom na trhu vo veterinárnych výživových doplnkoch v UK. Produkty boli ocenené viacerými cenami za kvalitu. V súčasnosti sa používajú vo viac ako 500 veterinárnych klinikách. Najskôr bol ich nákup viazaný len na predpis veterinárneho lekára a od roku 2018 sú zaradené medzi nutraceutiká, ktoré si nevyžadujú predpis veterinára.

*Najlepší výživový doplnok v UK roku 2018
*Ocenenie za inovácie a jedinečnosť v roku 2018
Spoločnosť dodržiava prísne výrobné a obchodné normy.
*Probiotic Daily Fiber Care spoločnosti  Broadreach Nature + získal najvyššie ocenenia  Excellence rovno v dvoch kategóriach Pet Health Products (Produkty pre zdravie zvierat).  Probiotic Daily Fiber care spoločnosti  Broadreach Nature + bol vyhlásený za najlepší prírodný doplnok v kategórii – Doplnky stravy pre domáce zvieratá.
Je členom federácie výrobcov a dodávateľov výrobkov pre domáce zvieratá PIF (Pet industry federation) a Pet Equipment Suppliers.

Milujem, keď sú zvieratá stále okolo mňa. Boli vždy súčasťou môjho života, patria k mojim prvým spomienkam z minulosti. Verím, že prinášajú do rodiny veľa a dotýkajú sa našich životov viacerými spôsobmi.

Už v útlom veku som sa rozhodla, že sa chcem venovať práci v živočíšnom priemysle. Táto príležitosť sa mi naskytla vtedy, keď sa mi narodila dcéra. Bolo to pred pätnástimi rokmi. Mohla som sa zamerať viac na našich psov, mačky a kone.

Avšak v živote nášho domáceho zvieracieho maznáčika sa môžu udiať rôzne situácie. Problémy s kĺbmi, bedrami, poruchy trávenia…Problémy môže vytvárať aj životné prostredie, ktoré nemôžeme ovplyvniť, úrazy, poranenia, rekonvalescencia po operáciách, alergie atď. V priebehu rokov som si vytvorila veľmi dobrý vzťah s odborníkmi a profesionálmi vo veterinárnej oblasti a prostredníctvom, vďaka ním… som vytvorila to, o čom som presvedčená, že patrí medzi najlepšie výživové doplnky pre domáce zvieratá (nutraceutiká) na trhu. Tieto produkty sú nielen schválené veterinármi, ale skutočne boli veterinármi či v spolupráci s nimi vyvinuté.

Výživové doplnky typu Broadreach Nature + patria k najefektívnejším a najúčinnejším produktom pre psy a mačky, ktoré sa momentálne používajú vo veterinárnom sektore. Som veľmi rada, že ich môžeme poskytovať všetkým, ktorí ich potrebujú.

Broadreach Nature + sa vyrábajú v Spojenom kráľovstve (UK) podľa noriem GMP (z angl. Good Manufacturing Practice / Správna Výrobná Prax) s použitím najšetrnejších výrobných procesov. Pri výrobe si zakladáme na tom, aby sa pri spracovaní zachovalo čo najviac účinných látok a prírodných proteínov.

Všetci moji psi a šteňatá sú vychovávané na našich produktoch. Či je to strava, alebo výživové doplnky. A to sa výrazne odzrkadlilo na zlepšení ich celkového zdravotného stavu, ale najmä na stave srsti a kože. Ich stolica je pevnejšia a potrebujú menej kŕmnych dávok na udržanie svojej optimálnej hmotnosti. A to aj dôvod prečo sa starostlivosť o nich stala nákladovo efektívnejšia.

Chcem dopriať svojim zvieratám to najlepšie, čo môžem. A teraz sa chcem podeliť o tieto skvelé produkty aj s vami!

Pár slov o

Tautvydas

Tautvydas Cinelis

Advokát značky HIQ, vedúci výroby v spoločnosti AKVATERA.

O spoločnosti
Založená v roku 2004 v srdci Európy – Litve. AKVATERA je jedným z popredných tovární pre domáce krmivá v severnej Európe. Dosiahla veľký úspech vďaka pokrokovým technológiám, ktoré využíva vo výrobnom procese a aj vďaka  spolupráci so skúsenými profesionálmi v oblasti krmív a výživy. To umožňuje spoločnosti AKVATERA vytvoriť najkvalitnejšie potraviny pre  domáce zvieratá po celom svete.

Psy sú súčasťou mojej rodiny už od mojich prvých dní života. Táto láska k zvieratám sa v našej rodine traduje  – moja mama je zanietencom a propagátorom správnej starostlivosti o zvieratá. To bol jej hlavný kľúč k založeniu úspešnej chovateľskej stanice.

Táto vášeň sa na mňa preniesla pokrvne a rozvíjala sa počas detstva a dospievania. Vďaka tomu som dnes schopný chápať nie len radosti majiteľov domácich miláčikov, ale aj ich obavy pri hľadaní kvalitnej stravy pre ne.

Začal som sa zaoberať výrobou krmív, lebo som chcel zabezpečiť pre naše domáce zvieratá to najlepšie. Chcel som mať istotu, že naše milované psy a mačky majú k dispozícii krmivo tých najvyšších štandardov. Pevne verím, že takto môžem prispieť k blahobytu nielen pre tých čo sú členmi našej rodiny, ale aj mnohým  ďalším na celom svete.

O značke:

Nájsť a vybrať najvhodnejšie krmivo, ktoré spĺňa každodenné a aj špeciálne potreby vášho psa alebo mačky, je určite výzvou. Sme vždy pripravení vám s touto výzvou pomôcť.

Na ceste dôsledného výskumu nás nadchli výnimočné objavy. Pochopili sme, čo najlepšie funguje a z čoho naši štvornohí priatelia profitujú. Inšpirovaní svetom zvierat, sme vytvorili krmivá najvyššej kvality, ktoré spĺňajú štandardy svetového priemyslu a uspokojujú súčasné a budúce potreby domácich zvierat a ich majiteľov.

Som hrdý na to, že vám môžem predstaviť starostlivo vyváženú, novú generáciu SUPER PRÉMIOVÉHO krmiva – HiQ.

Scroll to Top

Sviatočný pracovný režim e shopu.

Posledné prijatie objednávky do 18.12.2020( PIATOK) do 11:00 hod, v rámci SR.

Posledné prijate objednávky do 16.12.2020, 11:00hod, v rámci ČR.

Posledné prijatie objednávky do 14.12.2020, do 11:hod, v rámci EÚ.

Posledné prijatie objednávky na rozvoz tovaru v rámci Bratislavy, bude možná do 21.12.2020 a do 16:00 hod, s doručením do Vianoc.

Zatvorenie skladu: 24.12.2020

Otvorenie skladu a normálny režim rozvozu od: 4.1.2020