Miska je vždy prázdna

Share on facebook
Share on twitter
Pred
Po 2 týždňoch
Pred
Po 2 týždňoch
Predošlé
Ďalšie

Dnes nás potešila správa od pána Zdenka Hastrmana z Čiech po štrnástich dňoch kŕmenia s HiQ (pred oranžová farba po štrnástich dňoch HiQ fialová farba). HiQ All Breed s jahňacinou potešilo jeho, Izzy a samozrejme aj nás. NanoAgent dopraví účinné látky do cieľových orgánov rýchlejšie a zároveň očistí orgány tak, aby ich mohli správne spracovať. Vyvážená kombinácia všetkých prírodných surovín pôsobí výborne na kondíciu, vitalitu a zdravie psíka. Ďakujeme za správu!

Tu je originál správy:

Nedělám to často, ale tentokrát jsem se rozhodl, že se podělím o svoje zkušenosti s krmením granulemi značky HiQ. Granule jsem změnil na doporučení, naše Shar-peika Izzy velmi nepěkně líná. Je vždy flekatá, některá místa má úplně bez srsti. Rozhodl jsem vyzkoušet nové granule v době, kdy už se v srsti objevovala první holá místa. Viz. foto s oranžovými kroužky- to je počáteční stav. Fotky s fialovým označením jsou po 14-ti dnech, kdy jsme podávali jen granule HiQ s jehněčím masem. Výsledek mě velmi příjemně překvapil. Srst je plná, pěkně lesklá. Izzy dokonce přibrala na váze 1 kg a má svých rekordních 20 kg.
Cherry, naše druhá Shar-peika také přelínává a vše Ok. Krásná lesklá srst.
Psiskům granule chutnají, miska je vždy rychle prázdná.

Vaše príbehy

Napíšte nám o svojich skúsenostiach s krmivom HiQ feedback na stránku  e-shopu, alebo pošlite foto maškrtiaceho chlpáča na Facebook. Budeme sa veľmi tešiť.

Najnovšie

Facebook

Scroll to Top