Digestive care Tráviaci íl

Na podporu trávenia pre mačky a psov 100g prášok. Predpokladá sa, že zvýši reabsorpciu intraluminálnej tekutiny v gastrointestinálnom trakte. Výsledkom je normalizácia kvality stolice pri akútnych až chronických hnačkových ochoreniach.

30.90

Všetky ceny sú s DPH

Dostupnosť: Na sklade

Broadreach pri nákupe 2 a viac ks rovnakého produktu zľava 5 %.
SKU N10 Kategória Značky , GTIN: 0721107367260

Prečo Nature +

Tak ako my ľudia aj oni majú z času na čas problémy s trávením. Občasné hnačky, alebo hnačky ako reakcia na stravu, vodu v novom prostredí. Nature + Digestive care Tráviaci íl je látka, ktorá napomôže pri absorpcii tekutín, spomalí dehydratáciu pri akútnych stavoch. Digestive Care je teplom sterilizovaný bentonit, prášok smektotového ílu so zlepšeným rozptylom účinnej látky a nástupom účinku.

Broadreach Nature + Digestive Care – Tráviaci íl

Na podporu trávenia pre mačky a psov. 100g prášok.

Zloženie – 1 dávkovacej lopatky:
Bentonitová hlinka ………………………… 500 mg

Analytické zložky:
Sacharidy ……………………………………… 0%
Popoloviny… ……………………………….. 88%
Vláknina ……………………………………….. 0%
Proteíny………………………………………… 0%
Tuk ………………………………………………. 0%
Vlhkosť ……………………………………….. 12%

100 g prášku tráviaceho ílu (hydratovaný vápenatý aluminosilikát) je geologický nanomateriál, ktorý absorbuje bakteriálne enterotoxíny a zvyšuje reabsorpciu vody v gastrointestinálnom trakte. Digestive Care je teplom sterilizovaný bentonit, prášok smektitového ílu s veľkosťou častíc 80 mikrónov, so zlepšeným rozptylom účinnej látky a nástup účinku. Predpokladá sa, že zvýši reabsorpciu intraluminálnej tekutiny v gastrointestinálnom trakte. Výsledkom je normalizácia kvality stolice pri akútnych až chronických hnačkových ochoreniach.

Indikácie, kde môže Digestive Care pomôcť:

  • Akútna a chronická hnačka
  • Obnova mukozálnej bariéry
  • Plesne, kvasinky, huby – toxicita čriev
  • Akútna a chronická kolitída
  • Pankreatitída

100 g prášku tráviaceho ílu (hydratovaný vápenatý aluminosilikát) je geologický nanomateriál, ktorý absorbuje bakteriálne enterotoxíny a zvyšuje reabsorpciu vody v gastrointestinálnom trakte.

Digestive Care je teplom sterilizovaný bentonit, prášok smektitového ílu s veľkosťou častíc 80 mikrónov, so zlepšeným rozptylom účinnej látky a nástup účinku. Predpokladá sa, že zvýši reabsorpciu intraluminálnej tekutiny v gastrointestinálnom trakte. Výsledkom je normalizácia kvality stolice pri akútnych až chronických hnačkových ochoreniach.

V prípade hnačky podajte jednu dávkovaciu lopatku na každých 5 kg telesnej hmotnosti zvieraťa, dvakrát denne.

V prípade používania ako údržby organizmu, podajte jednorazovo jednu lopatku na každých 12 kg telesnej hmotnosti, dvakrát denne (alebo podľa pokynov vášho veterinárneho lekára).

Dávkovacia lopatka sa nachádza vo vnútri  nádoby.

Upozornenie:

Ak sa stav zvieraťa zhoršuje, prestaňte s podávaním a poraďte sa s veterinárnym lekárom. Iba pre zvieratá. V prípade náhodného predávkovania okamžite kontaktujte svojho veterinárneho lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí a iných zvierat. Nepoužívajte, ak je poškodený obal alebo uzáver. Uchovávajte na chladnom, suchom mieste s teplotou 10-25° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Doba exspirácie a číslo výrobnej šarže je vyznačené na obale.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Mohlo by Vás zaujímať

Scroll to Top

Sviatočný pracovný režim e shopu.

Posledné prijatie objednávky do 18.12.2020( PIATOK) do 11:00 hod, v rámci SR.

Posledné prijate objednávky do 16.12.2020, 11:00hod, v rámci ČR.

Posledné prijatie objednávky do 14.12.2020, do 11:hod, v rámci EÚ.

Posledné prijatie objednávky na rozvoz tovaru v rámci Bratislavy, bude možná do 21.12.2020 a do 16:00 hod, s doručením do Vianoc.

Zatvorenie skladu: 24.12.2020

Otvorenie skladu a normálny režim rozvozu od: 4.1.2020