GLM Joint Care

Starostlivosť  o kĺby spája efekt účinnosti zelených mušlí  s HCl glukózamínom, kyselinou hyalurónovou, kyselinou askorbovou a mangánom. Žuvacie tablety sú vyrobené tak, aby poskytovali  podporu kĺbov a riešili  problémy so stuhnutosťou svalov. GLM Joint Care sú k dispozícii vo forme chutných žuvacích tabletách s pečeňovou príchuťou pre psov. V balení 120 alebo 300 ks.

(1 recenzia zákazníka)

od 32.50

Všetky ceny sú s DPH

Zrušiť výber
SKU N/A Kategória Značky ,

Prečo Nature +

GLM Joint Care, starostlivosť o kĺby je vo forme žuvacích tabliet a s hutnou príchuťou. Psov to proste baví a zároveň pôsobí na ich zdravé kosti a kĺby. Ide o vylepšenú receptúru, ktorá obsahuje vysoký pomer zelených mušlí a ďalšie látky, ktoré sú známe svojou účinnosťou na kĺby. Kvalita a čistota produktu je potvrdená certifikátmi. Na rozdiel od veľa podobných prípravkov sa vyznačuje čistotou a výbornou koncentráciou látok.

Broadreach Nature+ GLM Joint Care. Starostlivosť  o kĺby.

Chutné žuvacie tabletych s pečeňovou príchuťou pre psov. V balení 120 alebo 300 kusov.

Všimli ste si niektoré z týchto príznakov? Ak áno, zvážte poskytnúť vášmu štvornohému priateľovi Broadreach Nature + GLM Join care – starostlivosť o kĺby.

 • Krívanie
 • Bolestivosť
 • Stuhnutosť, strnulosť (najmä po cvičení)
 • Opuch
 • Olizovanie kĺbov
 • Zmena telesnej teploty
 • Neochota hrať sa, alebo neochota k pohybu

Čo okrem podpory doplnkami stravy  môže pomôcť?

 • Regulovanie telesnej hmotnosti

Vyššia telesná hmotnosť vytvára mimoriadny tlak na kĺby vášho domáceho maznáčika. Ten zaťažuje chrupavky, ktoré nemôžu plniť svoju funkciu pri ochrane a pohyblivosti kĺbov. Skontrolujte, či príjem energie je adekvátny pohybovej aktivite zvieraťa. Pri malom výdaji energie, upravte stravu.

 • Plán cvičenia

Keď zviera nemá dostatok pohybu, stratí svalovú hmotu. V dôsledku toho sa môžete vytvoriť slabosť, nestabilita v pohybe, kĺby strácajú mobilitu a hybnosť. Preto nie je prekvapujúce, že samo zviera svoj pohyb a aktivitu obmedzuje, limituje. To môže následne viesť k tomu, že uprednostňuje sedavý životný štýl a získava váhu.

Cvičenie môže pomôcť kontrolovať telesnú hmotnosť. Nadmerné pôsobenie na oslabené kĺby však nemusí pôsobiť pozitívne. Preto sa odporúča pravidelné, mierne alebo jemné cvičenie, ktoré pomáha udržiavať pohyblivosť a znižovať stuhnutosť kĺbov a svalov.

 • Vodoliečba

Vodoliečba môže pomôcť vybudovať svaly, ktoré podporujú kĺby, bez toho, aby sa na kĺb zaťažoval. Ak máte možnosť, zvážte fyzioterapiu.

Čo je GLM Joint Care?

Broadreach Nature+ GLM starostlivosť  o kĺby spája efekt účinnosti zelených mušlí  s HCl glukózamínom, kyselinou hyalurónovou, kyselinou askorbovou a mangánom. Žuvacie tablety sú vyrobené tak, aby poskytovali  podporu kĺbov a riešili  problémy so stuhnutosťou svalov.

GLM Joint Care sú k dispozícii vo forme chutných žuvacích tabletách s pečeňovou príchuťou pre psov. V balení 120 alebo 300 kusov.

Ako dlho by sa mali žuvacie tablety GLM Joint Care podávať?

Naše odporúčanie je poskytnúť GLM Joint Care 4-6 týždňov a viac.

GLM Joint Care tablety sú veľmi obľúbené pre svoju žuvaciu formu aj pre chuť. Preto môžu byť podávané aj po dobu neurčitú. Množstvo je potrebné mať pod kontrolou.

Zloženie jednej tablety:
Glukozamín HCI…………………………………………250 mg
Zelené mušle……………………………………………200 mg
Vápnik………………………………………………………77 mg
Kyselina askorbová………………………………………360 mg
Mangán………………………………………………………3 mg
Kyselina hyaluronová…………………………………1,5 mg
Vitamín E …………………………………………………0,5 mg

Zloženie:
Glukozamín HCl, práśok zo zelených  mušlí, uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, PVP, oxid kremičitý, aróma pečene, kyselina askorbová, síran mangánatý, stearát horečnatý, kyselina hyalurónová, vitamín E (acetát D-alfa tokoferolu, oxid kremičitý)

Nutričné prísady:
Uhličitan vápenatý, kyselina askorbová, mangánový sulfát, vitamín E.

Dochucovadlá:
pečeňová aróma 4,5%.

Technologické prísady:
Fosforečnan vápenatý, PVP, oxid kremičitý, stearan horečnatý, oxid kremičitý.

Analytické zložky:
Prírodný proteín 21%, prírodné tuk 3%, prírodná vláknina 8%, popoloviny 25,5%, vláknina 0%.

Dátum exspirácie a číslo šarže sú uvedené na obale. Doplnok stravy, GLM starostlivosť o kĺby pre psov.

Môžu byť podávané celé, alebo rozdrvené v strave.

Malý pes: <15kg                       1 tableta denne
Stredne veľký pes: 15-30kg      2 tablety denne
Veľký pes: 31-45kg                   3 tablety denne
Extra veľký pes: >45kg              4 tablety denne

Odporúčanie
Ak je Váš pes starší ako 7 rokov alebo sa u neho prejavuje nadmerná strnulosť a svalová stuhnutosť, použite dvojnásobnú dennú dávku počas 4-6 týždňov a potom znížte na vyššie odporúčané množstvá. Iba pre zvieratá. V prípade náhodného predávkovania okamžite kontaktujte svojho veterinárneho lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí a iných zvierat. Nepoužívajte, ak je obal poškodený, alebo chýba uzáver. Skladujte na chladnom, suchom mieste s teplotou 10ºC-25ºC, mimo priameho slnečného žiarenia.

1 recenzia k GLM Joint Care

 1. Deana

  Mám dve skúsenosti so seniormi. Prvá 12ročná sučka Bearded collie vo výbornej kondícii začala javiť známky únavy po dlhšej prechádzke a ťažšie naskakovala do auta. Po pár týždňoch podávania doporučenej dávky 2 tablety denne Nature + GLM Joint Care som už videla účinky. Sučke sa zjavne uľavilo. Druhá 9,5 ročná sučka dostáva rovnakú dávku už niekoľko mesiacov a bude dostávať pravdepodobne navždy. Vidím, že po vstávaní z miesta je menej stuhnutá a takmer prestala krívať na zadnú nohu. Je vo výbornej kondícii, moje rozhodnutie podávať GLM Joint Care je ako prevencia. Viem, že senior zostane seniorom, ale keď môžem zlepšiť kvalitu života mojich psíkov, vždy to urobím.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Mohlo by Vás zaujímať

Scroll to Top

Sviatočný pracovný režim e shopu.

Posledné prijatie objednávky do 18.12.2020( PIATOK) do 11:00 hod, v rámci SR.

Posledné prijate objednávky do 16.12.2020, 11:00hod, v rámci ČR.

Posledné prijatie objednávky do 14.12.2020, do 11:hod, v rámci EÚ.

Posledné prijatie objednávky na rozvoz tovaru v rámci Bratislavy, bude možná do 21.12.2020 a do 16:00 hod, s doručením do Vianoc.

Zatvorenie skladu: 24.12.2020

Otvorenie skladu a normálny režim rozvozu od: 4.1.2020