HiQ All Breed Adult

Kompletné suché krmivo pre dospelých psov všetkých plemien.
Balenie: 2.8 kg, 11 kg, 18 kg.

  • Obsahuje až 78% živočíšnych bielkovín.
  • Dlhovekosť. Môže pomôcť zachovať požadovanú imunitnú ochranu, udržuje vysokú funkčnosť zraku a pozitívne ovplyvňuje nervovú a mozgovú činnosť.
  • Výborná absorpcia výživných látok a ľahké trávenie.

HiQ krmivá sú obohatené o výnimočnú zložku – NanoAgent. Ide o prírodný minerál spracovaný na nanočastice. Vďaka nízkej hmotnosti sa NanoAgent pohybuje v tele domáceho maznáčika rýchlejšie, ako iné komponenty, živiny v strave. Tieto látky sa pri kontakte s NanoAgentom začnú pohybovať rovnako rýchlo, a tým sa podporí lepšie trávenie a účinnejšia absorpcia živín do cieľových orgánov.

(1 recenzia zákazníka)

od 13.59

Zrušiť výber

Kokosový olej

HiQ krmivá pre dospelé zvieratá sú obohatené o jeden z najcennejších produktov vo výžive na svete - prírodný a prospešný, čistý kokosový olej, ktorý je tiež známy ako super potravina. Môže optimalizovať metabolické procesy domácich zvierat a zlepšiť stav tráviaceho traktu. Čistý kokosový olej tiež pozitívne vplýva na pokožku a srsť, môže pomôcť chrániť organizmus pred infekciami a chorobami. Vzhľadom na svoju schopnosť stimulovať aktivitu mozgu je táto zložka obzvlášť prospešná pre zvieratá staršieho veku.

Zdravý a dlhý život

S vysoko kvalitným jahňacím proteínom - s cieľom optimalizovať energetickú rovnováhu a zabezpečiť nutričné potreby organizmu. Bielkoviny zo živočíšnych zdrojov zabezpečujú a udržiavajú správne množstvo aminokyselín, ktoré sú rozhodujúce pre zdravý a dlhý život každého psa.

Vitalita

Na udržanie telesného zdravia a energie je krmivo obohatené o vysoko kvalitné proteíny živočíšneho pôvodu, omega-3 a -6 mastnými kyselinami spolu s vyváženým komplexom vitamínov a minerálov. Táto kombinácia účinných látok zaistí, že váš domáci miláčik bude sršať vitalitou.

Dlhovekosť

Špeciálna receptúra na podporu dlhovekosti. Doplnená s beta-glukánmi, cennými lipidmi a komplexom účinných látok. Táto starostlivo vybraná kompozícia účinných ingrediencií pomáha pri podpore imunitnej obrany, zlepšuje zrak a má pozitívny vplyv na činnosť nervového systému a mozgu.

Imunita

Exkluzívny komplex vitamínov s cennými lipidmi udržuje a podporuje imunitnú ochranu tkanív a buniek.

Zloženie: hydinové mäso 41% (sušené a jemne mleté), ryža ako kvalitný zdroj sacharidov, nenasýtených omega 3 mastných kyselín, kukurica, hydinový tuk, cukrová repa, rybia múčka, ľanové semienko, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, kokosový olej, kukuričný glutén, dynamicky mikronizovaný klinoptilolit (1%), hrach ako výdatný zdroj vlákniny, antioxidantov, vitamínu CC, K , B1,  mangánu a kyseliny listovej, sušené vajcia, fosforečnan vápenatý, hexametafosforečnan sódny, extrakt z juky.

Aditíva / 1 kg:
Nutričné ​​prísady:  vitamín A (3a672a) – 18000 IU, vitamín D3 (E671) – 1500 IU, vitamín E (3a700) – 530 mg, kyselina listová (3a316) – 1 mg, biotín (3a880) – 0,2 mg, niacín (3a314) – 35 mg, vitamín B6 (3a831) – 3 mg, vitamín B1- 3 mg, vitamín B12- 0,05 mg, cholínchlorid (3a890) – 1480 mg, monohydrát síranu železnatého (E1) – 50 mg, bezvodý jodičnan vápenatý (3b202) – 1,5 mg, pentahydrát síranu meďnatého (E4) – 5 mg, monohydrát síranu manganatého (E5) – 20 mg, monohydrát síranu zinočnatého (3b605) – 115 mg, seleničitan sodný (E8) – 0,1 mg, taurín (3a370) – 125 mg.

Technologické prísady: extrakt z rozmarínu, tokoferolové extrakty z rastlinných olejov (1b306 (i)).

Analytické zložky: proteíny – 27 %, oleje a tuky – 14 %, popol – 6%, vláknina – 2,1 %, vápnik – 1,2 %, fosfor – 0,9 %, draslík – 0,5 %, sodík – 0,4 %, omega 3 – 0,69 %, omega 6 – 2,21 %.

Krmivo podávajte suché. Čistá, čerstvá voda by mala byť vždy k dispozícii.

Odporúčané dávkovanie: ako v tabuľke. Množstvo uvedené v tabuľke je iba orientačné. Dávka by mala byť upravená podľa individuálnych potrieb psa.

1 recenzia k HiQ All Breed Adult

  1. Anonymous (overený zákazník)

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Mohlo by vás zaujímať

Scroll to Top
Pri kúpe 2 a viac vriec
6,5kg, 7kg, 11kg, 18kg – ZĽAVA  5%