HiQ Sterilised Care

Kompletné suché krmivo pre dospelé mačky (1 rok a staršie) po sterilizácii/kastrácii.
Balenie: 400g, 1,8kg, 6,5kg

  • Správny metabolizmus a optimálna hmotnosť mačky.
  • Podpora zdravej funkcie telesných orgánov a energetická rovnováha.
  • Výborná absorpcia živín a ľahké trávenie.

HiQ krmivá sú obohatené o výnimočnú zložku – NanoAgent. Ide o prírodný minerál spracovaný na nanočastice. Vďaka nízkej hmotnosti sa NanoAgent pohybuje v tele domáceho maznáčika rýchlejšie, ako iné komponenty, živiny v strave. Tieto látky sa pri kontakte s NanoAgentom začnú pohybovať rovnako rýchlo, a tým sa podporí lepšie trávenie a účinnejšia absorpcia živín do cieľových orgánov.

od 4.99

Zrušiť výber

Kokosový olej

HiQ krmivá pre dospelé zvieratá sú obohatené o jeden z najcennejších produktov vo výžive na svete - prírodný a prospešný, čistý kokosový olej, ktorý je tiež známy ako super potravina. Môže optimalizovať metabolické procesy domácich zvierat a zlepšiť stav tráviaceho traktu. Čistý kokosový olej tiež pozitívne vplýva na pokožku a srsť, môže pomôcť chrániť organizmus pred infekciami a chorobami. Vzhľadom na svoju schopnosť stimulovať aktivitu mozgu je táto zložka obzvlášť prospešná pre zvieratá staršieho veku

Zdravý a dlhý život

S hydinou - najľahšie stráviteľnou živočíšnou bielkovinou, ktorá je vhodná na udržanie správneho svalového tonusu. Navyše bielkoviny z živočíšnych zdrojov zabezpečujú a udržiavajú správne množstvo aminokyselín, ktoré sú rozhodujúce pre zdravý a dlhý život každého psa a mačky.

Metabolizmus

Na udržanie optimálnej hmotnosti bolo zloženie obohatené o kombináciou L-karnitínu a vápnika, ktorý stimuluje metabolizmus a podporuje premenu tukov na energiu.

Starostlivosť o srdce

Špeciálna receptúra je doplnená o mastné kyseliny DHA + EPA, spolu so zmesou taurínu a L-karnitínu, na zachovanie dobrej kardiovaskulárnej činnosti. Presné množstvo sodíka môže pomôcť pri znižovaní obsahu olova v srdci

Vitalita

Na udržanie telesného zdravia a energie bolo zloženie obohatené o vysoko kvalitné proteíny živočíšneho pôvodu, omega-3 a -6 mastnými kyselinami spolu s vyváženým komplexom vitamínov a minerálov. Táto kombinácia účinných látok zaistí, že váš domáci miláčik bude mať sršať vitalitou.

Zloženie: hydinové mäso 41% (sušené a jemne mleté), ryža ako kvalitný zdroj sacharidov, nenasýtených omega 3 mastných kyselín, kukurica, kukuričný glutén, hydinový tuk, cukrová repa, hydrolyzované živočíšne proteíny, celulóza, pivovarské kvasnice, ľanové semená, kokosový olej, extrakt z čakanky,dynamicky mikronizovaný clinoptilolit (1 %), rybia múčka, sušené vajcia, fosforečnan monosodný, chlorid draselný, Man-oligosacharidy (MOS), múčka z nechtíka.

Aditíva / 1 kg:
Nutričné ​​prísady:
vitamín A (3a672a) – 25000 IU, vitamín D3 (E671) – 1875 IU, vitamín E (3a700) – 688 mg, kyselina listová (3a316) – 2,5 mg, biotín – 0,19 mg, niacín (3a314) – 94 mg, vitamín B6 (3a831) – 5 mg, vitamín B1- 6,3 mg, cholínchlorid (3a890) – 1563 mg, monohydrát síranu železnatého (E1) 62,5 mg, bezvodý jodid vápenatý (3b202) – 1,9 mg, pentahydrát síranu meďnatého (E4) – 6,3 mg monohydrát síranu manganatého (E5) – 25 mg monohydrát síranu zinočnatého (3b605) – 144 mg,  seleničitan sodný (E8) – 0,13 mg, L-karnitín (3a910) – 100 mg, taurín (3a370) – 1250 mg, DL-metionín (3c301) – 1000 mg.

Technologické prísady: extrakt z rozmarínu, tokoferolové extrakty z rastlinných olejov (1b306 (i)).

Analytické zložky: proteíny – 32%, oleje a tuky – 11%, popol – 6%, vláknina – 3,8%, vápnik – 1%, fosfor – 0.8%, draslík – 0,8%, sodík – 0,5%, horčík – 0,06%.

Krmivo podávajte suché. Čistá, čerstvá voda by mala byť vždy k dispozícii.

Odporúčané dávkovanie: ako v tabuľke. Množstvo uvedené v tabuľke je iba orientačné. Dávka by mala byť upravená podľa individuálnych potrieb mačky.

Zatiaľ pre Vás nemáme žiadne odborné články.

Prehrať video

Mohlo by vás zaujímať

Scroll to Top