Omega EFA ADVANCED olej

Advanced hypoalergénny výživový doplnok pre starostlivosť o kožu a srsť mačiek a psov 236ml olej. Vysoko účinná bioaktívna zmes mastných kyselín s vysoko kvalitným lipidovým koncentrátom z morských rias. Morské lipidy sú bohaté na Omega 3 mastné kyseliny, EPA a DHA. Jemné mastné kyseliny sú v produkte chránené rozmarínom a vitamínom E. Tieto látky môžu zároveň priaznivo vplývať aj na funkciu kĺbov, srdca, pečene a obličiek. Vykazujú priaznivý vplyv na zlepšenie celkovej imunity a pri zápalových procesoch v organizme.Pôvodne mal tento produkt názov Skin & coat olej. V klinická prax však potvrdila, že je účinný na širšie spektru zdravotných  problémov.

(1 recenzia zákazníka)

31.35

Všetky ceny sú s DPH

Dostupnosť: Na sklade

Broadreach pri nákupe 2 a viac ks rovnakého produktu zľava 5 %.
SKU N2 Kategória Značky , , GTIN: 0713331076568

Prečo Nature +

Všetky zložky v tomto produkte sú prírodné a hypoalergénne. Základné mastné kyseliny sú lisované za studena, aby sa zabezpečila vysoká kvalita a trvácnosť všetkých zložiek. Veľmi chutný. Podáva sa vo veľmi malých dávkach. Jedno balenie vydrží pomerne dlho. Kompozícia látok robí produkt výnimočným a stále viac obľúbeným nie len u veterinárov, ale aj u samotných chovateľov.

Broadreach Nature+ Omega EFA ADVANCED olej hypoalergénny.
Pomáha optimalizovať stav kože a srsti. Podporuje správnu štruktúru srsti a jej lesk. Zloženie produktu však výrazne vplýva aj na iné zdravotné aspekty zvieraťa. Obsahuje vysoko koncentrované všestranné esenciálne mastné kyseliny (EFA), ktoré majú zároveň priaznivý vplyv na ďalšie telesné orgány a tkanivá. Ide o produkt, ktorý je kombináciou dôležitých látok vo výnimočne účinných silách. Vyvinutý veterinármi.

Kde ešte môžete očakávať efekt podávania:
Je to úžasný výrobok, ktorý môže tiež pomôcť pri podpore zdravej funkcie kĺbov, srdca, pečene, obličiek, kognitívnych schopností a zlepšenie zraku. Koncentrácia látok výrazne podporuje zlepšenie imunity ako aj zápalové procesy v organizme.

Indikácie pri ktorých môže byť  Broadreach Nature + Skin and Coat Care nápomocný:

 • Zlepšenie kondície a štruktúry srsti
 • Zápalové ochorenia kože – vrátane atopie
 • Osteoartritída
 • Autoimunitné ochorenie
 • Kardiovaskulárne  ochorenia
 • Zlepšenie funkcie srdca, pečene a obličiek
 • Rakovina
 • Astma
 • Zlepšenie kognitívnych funkcií

NAŠE ODPORÚČANIE
Do stravy pridávajte postupne, najprv 1x denne a postupne v priebehu 2-3 dní dosiahnite odporúčanú dávku.  Štúdie preukázali, že v prípade protizápalovej liečby  je efekt viditeľný po 12 týždňoch užívania odporúčaných najvyšších dávok. Klinická skúsenosť potvrdila veľmi rýchly vplyv na kvalitu srsti a kože – 1-2 týždne. Celkový priebeh však záleží aj od miery a dĺžky prebiehajúceho ochorenia aj od celkového stavu organizmu.

VÝBORNÝ V KOMBINÁCII S
Antihistaminikami pre pacientov s atopiami
Chondroprotektíva pri liečbe osteoartritídy   

Iba pre zvieratá. Pre psov a mačky každého veku. Bez predpisu veterinárneho lekára.

V prípade náhodného predávkovania okamžite kontaktujte svojho veterinárneho lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí a iných zvierat. Nepoužívajte, ak je uzáver poškodený, alebo chýba. 

Spôsob uskladnenia
Uchovávajte na chladnom, suchom mieste s teplotou 10-25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Zloženie jednej čajovej lyžičky:
Lipidový koncentrát z morských rias…………  3000 mg

Obohatený s:
Kyselina eikozapentaénová (EPA)……………..  540 mg
Kyselina dokozahexaénová (DHA)……………..  360 mg
Fosfatidylcholín (lecitín)… ……………………….. 20 mg
Zinok (ako glukonát) ………………………………. 2,3 mg
Biotín ……………………………………………….. ..23 mcg 
Vitamín E ………………………………………………..45 IU

Zloženie:
Lipidový koncentrát z morských  rias, slnečnicový olej, fosfatidylcholín-lecitín, vitamín E, rozmarínový olej, zinok -glukonát, biotín.

Výživové prísady:
Omega 3 FA, vitamín E, zinkový glukonát, biotín.

Pomocné látky:
Slnečnicový olej, extrakt z rozmarínu (antioxidant a konzervant).

Nutrické zloženie:
Uhľohydráty 3,6%, bielkoviny 15%, tuk 42%, vláknina 18%, vlhkosť 5%, popoloviny 16,4%. Obsahuje: lecitín (sója), rybí olej (ryby).

Obsah: 236ml
Dátum exspirácie a číslo šarže sú uvedené na obale.

Odporúčanie

Iba pre zvieratá. Bez predpisu veterinárneho lekára.

V prípade náhodného predávkovania okamžite kontaktujte svojho veterinárneho lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí a iných zvierat. Nepoužívajte, ak je uzáver poškodený, alebo chýba. 

Spôsob uskladnenia
Uchovávajte na chladnom, suchom mieste s teplotou 10-25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Podávajte s jedlom ½ čajovej lyžičky na každých 10 kg telesnej hmotnosti zvieraťa, dvakrát denne, alebo podľa odporúčania vášho veterinára.

1 recenzia k Omega EFA ADVANCED olej

 1. Zita (overený zákazník)

  Každý majiteľ dlhosrstého psa vie, že obdobie jarného pĺznutia je asi najkomplikovanejšia časť roka. Naša landseerka Odile to poňala ešte po svojom – kombinácii s prvým háraním, prvou výmenou šteňacej srsti na dospelú a s obľubou vyskúšať každú vodu na okolí – jednoducho katastrofa. Nahlásené výstavy, absolvované tréningy a pred nami vízia nového plemena nahého landseera – asi takto vyzerala u nás jar 2018. V snahe predísť tomuto scenáru som hľadala vhodný výživový doplnok, aby sme problém začali riešiť komplexne, nielen kozmetickými prípravkami. Na odporúčanie sme vyskúšali olej Broadreach Nature Skin + Coat. Jednoducho sa aplikuje, psom chutí a čo je hlavné – účinkuje!!! Vo veľmi krátkom čase cca 2 týždňov sme videli prvú zmenu v srsti. Nielenže sa Odile začala nasrsťovať, ale srsť mala vo veľmi dobrej kvalite. Pevný vlas s výbornou kontrastnou pigmentáciou a leskom nielen v novo vyrastenej srsti ale aj v pôvodnej. Okrem iného sme si všimli aj menší sklon k splstnateniu a lepšie a hladšie vyčesávanie. U nás je odvtedy jednotkou tento olej, iný prápravok už hľadať nemusíme.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Mohlo by Vás zaujímať

Scroll to Top

Sviatočný pracovný režim e shopu.

Posledné prijatie objednávky do 18.12.2020( PIATOK) do 11:00 hod, v rámci SR.

Posledné prijate objednávky do 16.12.2020, 11:00hod, v rámci ČR.

Posledné prijatie objednávky do 14.12.2020, do 11:hod, v rámci EÚ.

Posledné prijatie objednávky na rozvoz tovaru v rámci Bratislavy, bude možná do 21.12.2020 a do 16:00 hod, s doručením do Vianoc.

Zatvorenie skladu: 24.12.2020

Otvorenie skladu a normálny režim rozvozu od: 4.1.2020