Omega EFA ADVANCED olej

Advanced hypoalergénny výživový doplnok pre starostlivosť o kožu a srsť mačiek a psov 236ml olej. Vysoko účinná bioaktívna zmes mastných kyselín s vysoko kvalitným lipidovým koncentrátom z morských rias. Morské lipidy sú bohaté na Omega 3 mastné kyseliny, EPA a DHA. Jemné mastné kyseliny sú v produkte chránené rozmarínom a vitamínom E. Tieto látky môžu zároveň priaznivo vplývať aj na funkciu kĺbov, srdca, pečene a obličiek. Vykazujú priaznivý vplyv na zlepšenie celkovej imunity a pri zápalových procesoch v organizme.Pôvodne mal tento produkt názov Skin & coat olej. V klinická prax však potvrdila, že je účinný na širšie spektru zdravotných  problémov.

(1 recenzia zákazníka)

31.35

Všetky ceny sú s DPH

Dostupnosť: Na sklade

Broadreach pri nákupe 2 a viac ks rovnakého produktu zľava 5 %.
SKU N2 Kategória Značky , , GTIN: 0713331076568

Prečo Nature +

Všetky zložky v tomto produkte sú prírodné a hypoalergénne. Základné mastné kyseliny sú lisované za studena, aby sa zabezpečila vysoká kvalita a trvácnosť všetkých zložiek. Veľmi chutný. Podáva sa vo veľmi malých dávkach. Jedno balenie vydrží pomerne dlho. Kompozícia látok robí produkt výnimočným a stále viac obľúbeným nie len u veterinárov, ale aj u samotných chovateľov.

Broadreach Nature+ Omega EFA ADVANCED olej hypoalergénny.
Pomáha optimalizovať stav kože a srsti. Podporuje správnu štruktúru srsti a jej lesk. Zloženie produktu však výrazne vplýva aj na iné zdravotné aspekty zvieraťa. Obsahuje vysoko koncentrované všestranné esenciálne mastné kyseliny (EFA), ktoré majú zároveň priaznivý vplyv na ďalšie telesné orgány a tkanivá. Ide o produkt, ktorý je kombináciou dôležitých látok vo výnimočne účinných silách. Vyvinutý veterinármi.

Kde ešte môžete očakávať efekt podávania:
Je to úžasný výrobok, ktorý môže tiež pomôcť pri podpore zdravej funkcie kĺbov, srdca, pečene, obličiek, kognitívnych schopností a zlepšenie zraku. Koncentrácia látok výrazne podporuje zlepšenie imunity ako aj zápalové procesy v organizme.

Indikácie pri ktorých môže byť  Broadreach Nature + Skin and Coat Care nápomocný:

 • Zlepšenie kondície a štruktúry srsti
 • Zápalové ochorenia kože – vrátane atopie
 • Osteoartritída
 • Autoimunitné ochorenie
 • Kardiovaskulárne  ochorenia
 • Zlepšenie funkcie srdca, pečene a obličiek
 • Rakovina
 • Astma
 • Zlepšenie kognitívnych funkcií

NAŠE ODPORÚČANIE
Do stravy pridávajte postupne, najprv 1x denne a postupne v priebehu 2-3 dní dosiahnite odporúčanú dávku.  Štúdie preukázali, že v prípade protizápalovej liečby  je efekt viditeľný po 12 týždňoch užívania odporúčaných najvyšších dávok. Klinická skúsenosť potvrdila veľmi rýchly vplyv na kvalitu srsti a kože – 1-2 týždne. Celkový priebeh však záleží aj od miery a dĺžky prebiehajúceho ochorenia aj od celkového stavu organizmu.

VÝBORNÝ V KOMBINÁCII S
Antihistaminikami pre pacientov s atopiami
Chondroprotektíva pri liečbe osteoartritídy   

Iba pre zvieratá. Pre psov a mačky každého veku. Bez predpisu veterinárneho lekára.

V prípade náhodného predávkovania okamžite kontaktujte svojho veterinárneho lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí a iných zvierat. Nepoužívajte, ak je uzáver poškodený, alebo chýba. 

Spôsob uskladnenia
Uchovávajte na chladnom, suchom mieste s teplotou 10-25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Zloženie jednej čajovej lyžičky:
Lipidový koncentrát z morských rias…………  3000 mg

Obohatený s:
Kyselina eikozapentaénová (EPA)……………..  540 mg
Kyselina dokozahexaénová (DHA)……………..  360 mg
Fosfatidylcholín (lecitín)… ……………………….. 20 mg
Zinok (ako glukonát) ………………………………. 2,3 mg
Biotín ……………………………………………….. ..23 mcg 
Vitamín E ………………………………………………..45 IU

Zloženie:
Lipidový koncentrát z morských  rias, slnečnicový olej, fosfatidylcholín-lecitín, vitamín E, rozmarínový olej, zinok -glukonát, biotín.

Výživové prísady:
Omega 3 FA, vitamín E, zinkový glukonát, biotín.

Pomocné látky:
Slnečnicový olej, extrakt z rozmarínu (antioxidant a konzervant).

Nutrické zloženie:
Uhľohydráty 3,6%, bielkoviny 15%, tuk 42%, vláknina 18%, vlhkosť 5%, popoloviny 16,4%. Obsahuje: lecitín (sója), rybí olej (ryby).

Obsah: 236ml
Dátum exspirácie a číslo šarže sú uvedené na obale.

Odporúčanie

Iba pre zvieratá. Bez predpisu veterinárneho lekára.

V prípade náhodného predávkovania okamžite kontaktujte svojho veterinárneho lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí a iných zvierat. Nepoužívajte, ak je uzáver poškodený, alebo chýba. 

Spôsob uskladnenia
Uchovávajte na chladnom, suchom mieste s teplotou 10-25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Podávajte s jedlom ½ čajovej lyžičky na každých 10 kg telesnej hmotnosti zvieraťa, dvakrát denne, alebo podľa odporúčania vášho veterinára.

1 recenzia k Omega EFA ADVANCED olej

 1. Zita (overený zákazník)

  Každý majiteľ dlhosrstého psa vie, že obdobie jarného pĺznutia je asi najkomplikovanejšia časť roka. Naša landseerka Odile to poňala ešte po svojom – kombinácii s prvým háraním, prvou výmenou šteňacej srsti na dospelú a s obľubou vyskúšať každú vodu na okolí – jednoducho katastrofa. Nahlásené výstavy, absolvované tréningy a pred nami vízia nového plemena nahého landseera – asi takto vyzerala u nás jar 2018. V snahe predísť tomuto scenáru som hľadala vhodný výživový doplnok, aby sme problém začali riešiť komplexne, nielen kozmetickými prípravkami. Na odporúčanie sme vyskúšali olej Broadreach Nature Skin + Coat. Jednoducho sa aplikuje, psom chutí a čo je hlavné – účinkuje!!! Vo veľmi krátkom čase cca 2 týždňov sme videli prvú zmenu v srsti. Nielenže sa Odile začala nasrsťovať, ale srsť mala vo veľmi dobrej kvalite. Pevný vlas s výbornou kontrastnou pigmentáciou a leskom nielen v novo vyrastenej srsti ale aj v pôvodnej. Okrem iného sme si všimli aj menší sklon k splstnateniu a lepšie a hladšie vyčesávanie. U nás je odvtedy jednotkou tento olej, iný prápravok už hľadať nemusíme.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Mohlo by Vás zaujímať

Scroll to Top