Organic Turmeric and Bioperine™

Organic Turmeric and Bioperine™. Trávenie, kosti, kĺby, kardiovaskulárna činnosť, činnosť pečene. Výnimočné spojenie turmericu a patentovaného Bioperinu. Vysoká koncentrácia účinných látok. Pre psov a mačky.

60 kapsúl, NOVÝ PRODUKT

19.35

Všetky ceny sú s DPH

Dostupnosť: Na sklade

Broadreach pri nákupe 2 a viac ks rovnakého produktu zľava 5 %.
SKU N20 Kategória GTIN: 0721107367383

Prečo Broadreach Nature+ Turmeric & Bioperine ™?

Tento prírodný produkt obsahuje látky, u ktorých sa potvrdilo, že zmierňujú nepohodlie spojené s bolesťou kĺbov a artritídou. Turmeric (Kurkumín) potláča v organizme produkciu TNF-alfa, ktoré pôsobia na bunkovej úrovni a spôsobujú v tele zápal. Štúdie aj klinická prax preukázali, že môže napomáhať pri znižovaní opuchu a bolesti kĺbov u domácich miláčikov. Spojenie s Bioperinom robí produkt mimoriadne účinným pri podpore trávenia a zvyšuje jeho antioxydačné účinky spojené s výrazným vplyvom na činnosť pečene.

PODPORA KĹBOV

Broadreach Nature+ Turmeric  & Bioperine ™  môže byť prospešný u jedincov, ktorí vykazujú príznaky nepohodlia kĺbov ako:

  • neochota k pohybu
  • opuch
  • ranná stuhnutosť
  • šetrenie sa v pohybe
  • zmena temperamentu
  • neochota ku hrám a behu

PODPORA TRÁVENIA

Broadreach Nature+ Turmeric  & Bioperine ™ 

Turmeric (Kurkuma) stimuluje produkciu žlče, ktorá pomáha odbúravať tučné tuky v strave a tak aj odstraňovať škodlivé látky z organizmu. Keďže má protizápalový účinok, môže priaznivo ovplyvniť zápal čriev a ich priepustnosť.

Broadreach Nature + Turmeric je 100% organický, vyrobený na výrobných linkách, ktoré sú určené pre humánnu produkciu liekov s najvyššími štandardami.

Náš produkt tiež obsahujú BioPerine ™: extrakt získaný z čierneho korenia, o ktorom sa ukázalo, že výrazne zvyšuje absorpciu životne dôležitých živín. Štúdia Dr. Michaela Gregera zistila (viac tu), že BioPerine ™ v čiernom korení (nazývaný peperín), ktorý môže zvýšiť absorpciu turmericu až o 2 000%.

Čisto prírodný produkt

Aktívne zložky v 1 kapsule:

Prášok z kurkumy (Curcuma Longa) Organic & Sustainable 500 mg 20: 1
Bioperine ™ Extrakt, čo zodpovedá 10 000 mg Bioperine ™ 5 mg

Technologické prísady:
HPMC (vegetariánsky obal kapsuly)

Upozornenie:
Nepoužívať u gravidných, alebo laktujúcich zvierat. Nepoužívať s inými antikoagulanciami (lieky na zrážanie krvi) bez veterinárneho odporúčania. Pred podávaním akýchkoľvek liekov sa vždy poraďte so svojím veterinárom. 

Vhodný od veku 8 týždňov. Len pre zvieratá. V prípade náhodného predávkovania ihneď kontaktujte svojho veterinárneho lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí a iných zvierat. Nepoužívajte, ak je obal poškodený. Skladujte na chladnom a suchom mieste pri teplote 10 – 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Vyrobené vo Veľkej Británii podľa noriem GMP s certifikátom kvality ISO 9001

Dávkovanie

Do 10 kg – 1 kapsula každý druhý deň s jedlom
10 kg – 20 kg – 1 kapsula denne s jedlom             
20 kg – 40 kg – 2 kapsuly denne s jedlom
Viac ako 40 kg – 1 kapsula na každých 20 kg hmotnosti

Mohlo by Vás zaujímať

Scroll to Top

Sviatočný pracovný režim e shopu.

Posledné prijatie objednávky do 18.12.2020( PIATOK) do 11:00 hod, v rámci SR.

Posledné prijate objednávky do 16.12.2020, 11:00hod, v rámci ČR.

Posledné prijatie objednávky do 14.12.2020, do 11:hod, v rámci EÚ.

Posledné prijatie objednávky na rozvoz tovaru v rámci Bratislavy, bude možná do 21.12.2020 a do 16:00 hod, s doručením do Vianoc.

Zatvorenie skladu: 24.12.2020

Otvorenie skladu a normálny režim rozvozu od: 4.1.2020