Pelech Wellnes

Rozmer: 50 x 43 x 20cm. Farba: sivá tmavá.

Tento peliešok urobí radosť v rôznych situáciách. Krásny a kvalitne spracovaný a hlavne variabilnosť v používaní. Dajte si ho na vašu pohovku, aby ste chránili vaše opierky, v aute či už zložený na klasiku, alebo so spustenou dekou. Váš psík sa rád natiahne ako harmonika? Nech sa páči! Už nemusí mať labky na zemi…Do kresla, na gauč, len tak na zem… Variabilita na prvom mieste. Prečo sa volá Wellness? Lebo poskytuje pohodlie v rôznych situáciách.

Neradi sa pri praní naťahujete s vnútornou výplňou? Nerobte to. Pelech wellness perte v celku a nechajte ho sušiť v dobre vetranej miestnosti, alebo vonku. Krásny, elegantný, štýlový a akčný – ako váš psík.

34.00

Všetky ceny sú s DPH

Dostupnosť: Na sklade

SKU FFP-C-1025 Kategória Značka

Materiál

Povrch: Ženilka 85% polyester,15% bavlna 260g;
Spacia časť 100% polyester, 210g zamat;
Spodná časť: 80g netkaná tkanina – farba čierna;
Výplň polyuretánová pena-hnedá

Návod na údržbu

Vnútorné vankúše – výplň – sú vyrobené z mäkkej a elastickej peny hnedej farby. Pravidelným čistením, praním a udržiavaním sa zachovajú vynikajúce vlastnosti tohto materiálu. Penu je možné prať jemným pracím prostriedkom pri teplote 40 °C. Používanie neagresívnej dezinfekcie je povolené. Upozorňujeme, že niektoré dezinfekčné prostriedky môžu narušiť farebnú stabilnosť tkaniny. Nepoužívajte chemicky agresívne pracie prostriedky. Matrac je dobré dôkladne vyžmýkať a následne nechať uschnúť voľne na vzduchu. Neodporúčame používanie sušičky.

Je na vás, ak sa rozhodnete prať pelech v  pračke – ak má takúto kapacitu. Dodržiavajte však odporúčanú teplotu. Odporúčame preferovať ručne, alebo suché čistenie. Nežehliť. Nevystavovať vyšším teplotám.

Nie je potrebné vyberať výplň pred praním. Je však dôležité dôkladne pelech vysušiť. Hoci je tkanina veľmi odolná, časom sa môžu vytvoriť žmolky. Tvorbe žmolkov sa nedá úplne zabrániť, preto nie je dôvodom na reklamáciu. Pre bežnú a nekomplikovanú údržbu je možné poťah povysávať kefou na čalúnenie. Pri narábaní s pelechom dávajte pozor, aby ste nepoškodili spodnú vode odolnú vrstvu. Nevystavujte ju ostrým predmetom.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Mohlo by Vás zaujímať

Scroll to Top

Sviatočný pracovný režim e shopu.

Posledné prijatie objednávky do 18.12.2020( PIATOK) do 11:00 hod, v rámci SR.

Posledné prijate objednávky do 16.12.2020, 11:00hod, v rámci ČR.

Posledné prijatie objednávky do 14.12.2020, do 11:hod, v rámci EÚ.

Posledné prijatie objednávky na rozvoz tovaru v rámci Bratislavy, bude možná do 21.12.2020 a do 16:00 hod, s doručením do Vianoc.

Zatvorenie skladu: 24.12.2020

Otvorenie skladu a normálny režim rozvozu od: 4.1.2020