Relax and Calm Care

Broadreach Nature+ Relax and Calm Care 50 kapsúl. Môžu napomôcť upokojiť a utíšiť mačky a psy. Vhodné pre psov a mačky všetkých vekových kategórií. Vyrobené v Spojenom kráľovstve.

Hlavné prednosti produktu
Broadreach Nature + Relax a Calm care je nová vylepšená receptúra, ktorá kombinuje niekoľko látok, o ktorých sa predpokladá, že podporujú upokojenie a znižujú úzkosť. Medzi spúšťače, ktoré môžu spôsobiť psychický diskonfort zvieraťa patrí aj cestovanie, pobyty mimo chovateľskej stanice, návšteva veterinára, pobyt v nemocnici, výstava, ale aj celková úzkosť ktorá môže byť povahovým problémom – separačná, precitlivenosť na hluk, reakcie na zmenu situácie v rodine a podobne.

27.90

Všetky ceny sú s DPH

Dostupnosť: Na sklade

Broadreach pri nákupe 2 a viac ks rovnakého produktu zľava 5 %.
SKU N5 Kategória Značky , GTIN: 0721107367321

Prečo Nature +

- Nová vylepšená receptúra.
- Kombinácia niekoľkých látok s upokojujúcim účinkom.
- Výnimočne silná koncentrácia L-tryptofánu, u ktorého sa dokázalo, že zvyšuje hladiny serotonínu a účinkuje proti depresií.
- L-Theanín, vápnik a magnézium udržiavajú svalovú funkciu a indukciu nervov.
- Valeriánsky extrakt a množstvo vitamínov pôsobí na celkové zdravie. Nerovnováha týchto faktorov môže viesť k podráždenosti a k precitlivenosti na stres.
Ak hľadáte silnú kombináciu látok, ktoré prospievajú mentálnemu zdraviu a zároveň podporujú celkové zdravie, Broadreach Nature + Relax a Calm Care by mal splniť vaše očakávania.

50 kapsúl. Môžu napomôcť upokojiť a utíšiť mačky a psy. Vhodné pre psov a mačky všetkých vekových kategórií. Vyrobené v Spojenom kráľovstve.

Hlavné prednosti produktu

Broadreach Nature + Relax a Calm Care je nová vylepšená receptúra, ktorá kombinuje niekoľko látok, o ktorých sa predpokladá, že podporujú upokojenie a znižujú úzkosť. Medzi spúšťače, ktoré môžu spôsobiť psychický diskonfort zvieraťa patrí aj cestovanie, pobyty mimo chovateľskej stanice, návšteva veterinára, pobyt v nemocnici, výstava, ale aj celková úzkosť ktorá môže byť povahovým problémom – separačná, precitlivenosť na hluk, reakcie na zmenu situácie v rodine a podobne.

Nature+ Relax a Calm obsahuje L-tryptofán, u ktorého sa dokázalo, že zvyšuje hladiny serotonínu; L-Theanín, vápnik a Magnézium, ktoré sú nevyhnutné na udržanie svalovej funkcie a indukcie nervov; Valeriánsky extrakt a množstvo vitamínov. Nerovnováha týchto faktorov môže viesť k podráždenosti a k precitlivenosti na stres.

Všetky zložky obsiahnuté v produkte sú prírodné.

Nature+ Relax a Calm je produkt vyrobený v Spojenom kráľovstve vo farmaceutických zariadeniach s certifikáciou GMP. Vyrába sa v zariadeniach, kde sa vyrábajú humánne lieky. Doteraz bol produkt na predpis veterinárneho lekára. Od roku 2018 je však k dispozícii bez predpisu. Sme veľmi radi, že takto je prístupný aj majiteľom psov a mačiek na Slovensku.

Zloženie jednej kapsule:
L-tryptofán ………………………………………….. 150mg
L-theanín …………………………………………….. 100mg
Valerijský koreňový extrakt (Valeriana officinalis) 50mg
Vápnik ………………………………………………………… 30 mg
Citrát horečnatý …………………………………………… 30 mg
Vit B1 (tiamín HCl) ………………………………………….. 5 mg
Vit B3 (nikotinamid) ………………………………………… 5 mg
Vit B6 (Pyridoxín HCl) ………………………………………. 5 mg
Vit B9 (kyselina listová) ……………………………………. 8mcg
Vit B12 (kyanokobalamín) ………………………………….5mcg

Technologické prísady:
Želatína, stearát horečnatý (proti stvrdnutiu)

Analytické zložky:
Uhľohydráty (38%), proteíny (16%), tuk (7,7%), vláknina (13%), vlhkosť (16,5%), popol (8,8%)

Návod na užívanie:

Zvieratám s nižšou hmotnosťou ako 10 kg podajte jednu kapsulu denne s jedlom. Na každých ďalších 10 kg telesnej hmotnosti pridajte  jednu kapsulu alebo podľa odporúčania vášho veterinára. Denná dávka sa môže rozdeliť medzi ranné a večerné jedlá. Kapsuly sa môžu podávať celé, alebo sa môžu otvoriť a vysypať do jedlom.

Upozornenie:

Iba pre zvieratá. Bez predpisu veterinárneho lekára. Nepoužívajte v kombinácii s anti depresantmi, pred anestézou alebo v kombinácii s liekmi, ktoré sú hepatotoxiské (zaťažujú pečeň).

V prípade predávkovania neodkladne kontaktujte veterinára. Skladujte mimo dosahu deti a ostatných zvierat. 

Nepoužívajte, ak je nádoba evidentne  poškodená.

Mohlo by Vás zaujímať

Scroll to Top

Sviatočný pracovný režim e shopu.

Posledné prijatie objednávky do 18.12.2020( PIATOK) do 11:00 hod, v rámci SR.

Posledné prijate objednávky do 16.12.2020, 11:00hod, v rámci ČR.

Posledné prijatie objednávky do 14.12.2020, do 11:hod, v rámci EÚ.

Posledné prijatie objednávky na rozvoz tovaru v rámci Bratislavy, bude možná do 21.12.2020 a do 16:00 hod, s doručením do Vianoc.

Zatvorenie skladu: 24.12.2020

Otvorenie skladu a normálny režim rozvozu od: 4.1.2020