Prečo sme si vybrali a ostali s HiQ?

Prečítajte si reálny príbeh. Trápili sme sa s ALERGIOU...

Pre nás, sa stal malý zázrak. 11 kg sučina denne s veľkou chuťou zožerie 0,5 kg krmiva a obávam sa, že keď jej dám viac, tak zožerie aj raz toľko.
Má nádhernú čiernu lesklú srsť, jasný pohľad a primeranú postavu. Už nemusí s boľavou kožou behať po špine a blate, môže sa stýkať s inými psami.

Minulú sobotu na poľovačke podľa GPS zariadenia nabehala 25,5 km. Z výstavy sme si priniesli už druhú výbornú. Kvôli nepríjemnostiam sme trocha výcvik pre poľovnú upotrebiteľnosť zanedbali. O to viac si vážime radostnú normálnosť súčasnosti, ktorú prinieslo HiQ.”
Petra Vlček

Celý príbeh

Minulý rok na jeseň moja sučka TEA odchovala nádejný vrh 9 šteniatok, pravda nebola na to celkom sama, troška jej s 3 šteniatkami pomáhala starostlivá dojka – adoptívna mamička ARMA, ktorú nám na tento účel požičal veľmi dobrý človek od Levíc.
Prvé týždne ubehli ako voda dolu Turcom a celá hrdá som posielala fotky prírastku majiteľom krycieho psa v Slavónii.

Všetky štence našli nové domovy u ľudí nadšených pre prírodu a poľovníctvo iba malá EFA nemusela hľadať, zostala u nás. Komunikatívni majitelia šteniatok ma bombardovali pozitívnymi telefonátmi, sem-tam fotkou, videom. Jeden hlasito naháňa mačku po lúke, iný má parádne ocenenie na šteňacej výstave, atď.
Malo mi byť jasné, že „obloha sa musí z času na čas aj zatiahnuť“…
Pri hre so spriateleným šteniatkom sa moja malá EFINKA prevalila na chrbát, a pohľad mi padol pod jej pazuchy. Už som ju aj viezla k veterinárovi!

Kožný nález siahal z podpazušia po vnútornej strane predných labiek až po zápästia. Vylízané odsrtené popraskané ružové a opuchnuté. Hnus.

Samozrejme. Veterinári vyskúšali na EFINKE všetko. Lieky proti vnútorným a vonkajším parazitom. Antibiotiká. Lieky proti zápalu. Lieky proti plesni. Antihistaminiká, kortikoidy…

Nepredstaviteľné po vychádzke do „špinavej“ prírody, som svojho nádejného poľovníckeho psa drhla antibakteriálnym mydlom, sušila a mazala všetkým možným, aj nemožným.

Kultivácie z Ružomberka ukázali, že všetko je v zásade OK. Stav pokožky sa mierne zhoršuje, zasiahnutá plocha sa zväčšuje. A EFA je už z tých všetkých procedúr nervózna!

Vtedy mi napadlo zatelefonovať priateľovi môjho nebohého otca, sedemdesiatnikovi, starému pánovi zverolekárovi. Realista, praktik s neskutočnou skúsenosťou sa bez meškania prejavil. Minimálne na 6 týždňov nasadiť ryžovú eliminačnú diétu. Sučina schudla síce na rebrá a chrbticu a na prechádzkach nevládala, ale stav pokožky suky stabilizoval, svrbenie sa zmiernilo.
Pán doktor nám odporučil zotrvať v nastavenom režime, nájsť si kvalitné krmivo a pomaličky po troche ho zaraďovať k ryži.

PREŠTUDOVALI SME NESKUTOČNÉ MNOŽSTVO PODKLADOV O KRMIVÁCH. PO NIE VEĽMI USPOKOJIVEJ SKÚSENOSTI AJ OCHOTE K JEDENIU NAŠEJ SUČKY, sme sa dostali k informáciám o novom krmive HiQ.
Naše rozhodnutie padlo na HiQ Hypoallergenic – spojenie vedy a čistej prírody.
Pre nás, sa stal malý zázrak! 11 kg sučina denne s veľkou chuťou zožerie 0,5 kg krmiva a obávam sa, že keby jej dám viac, tak zožerie aj raz toľko.

Minulú sobotu na poľovačke podľa GPS zariadenia nabehala 25,5 km. A ešte aj z výstavy sme si priniesli už druhú výbornú. Kvôli nepríjemnostiam, sme trocha výcvik pre poľovnú upotrebiteľnosť zanedbali, o to viac si dokážeme vážiť radostnú normálnosť súčasnosti, ktorú prinieslo HiQ.

Ďakujem teamu HiQ
Peťuša Vlček

HiQ Hypoallergenic

Vaše príbehy

Napíšte nám o svojich skúsenostiach s krmivom HiQ feedback na stránku  e-shopu, alebo pošlite foto maškrtiaceho chlpáča na Facebook. Budeme sa veľmi tešiť.

Najnovšie

Facebook

Scroll to Top

Sviatočný pracovný režim e shopu.

Posledné prijatie objednávky do 18.12.2020( PIATOK) do 11:00 hod, v rámci SR.

Posledné prijate objednávky do 16.12.2020, 11:00hod, v rámci ČR.

Posledné prijatie objednávky do 14.12.2020, do 11:hod, v rámci EÚ.

Posledné prijatie objednávky na rozvoz tovaru v rámci Bratislavy, bude možná do 21.12.2020 a do 16:00 hod, s doručením do Vianoc.

Zatvorenie skladu: 24.12.2020

Otvorenie skladu a normálny režim rozvozu od: 4.1.2020