Európska novinka
PREDSTAVUJEME VÁM

Európska novinka vo svete krmív pre psov a mačky!

“Rozhodli ste sa pre HIQ krmivo? My cítime preto zodpovednosť.”
Snažíme sa čo najlepšie plniť záväzok voči vám chovateľom a aj voči vaším štvornohým priateľom.

Prečo sme vytvorili nové krmivo?

Nájsť a vybrať to najvhodnejšie krmivo, ktoré spĺňa bežné aj špeciálne potreby vášho psa alebo mačky, je náročná aktivita. Dôkladným skúmaním a objavovaním nových súvislosti sme objavili, čo funguje najlepšie a čo zároveň prináša našim štvornohým priateľom tie najlepšie výhody. Naši domáci miláčikovia nás inšpirovali k tomu, aby sme vytvorili krmivá najvyššej kvality, ktoré spĺňajú štandardy svetového priemyslu a uspokojujú ich súčasné aj budúce potreby, ako aj potreby ich majiteľov.

Sme hrdí na to, že Vám môžeme predstaviť starostlivo vyváženú, novú generáciu krmív pre psov a mačky – HiQ.

Čo znamená názov nového krmiva HIQ?

V názve novej značky krmív HIQ je zakotvené všetko, na čo sa pri výbere stravy spoliehame, čo hľadáme a v čo  veríme:

H – HONESTY – poctivosť, otvorenosť, dôvera;
I– INTELLIGENCE - túžba po vedomostiach, racionalita;
Q – QUALITY - najvyššie štandardy.

Čo vyjadruje logo HIQ?

V logu HIQ sú zobrazené tri vrcholy, tri zásady, ktoré následujeme:
- Roky skúseností;
Spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a s tisíckami zákazníkov na celom svete, ktorí nám po celu dobu dôverujú, lebo vedia, že sme jednými z nich
- Neustále hľadanie nových poznatkov;
Nespíme na vavrínoch, preto prinášame INOVÁCIE. Stále zdokonaľujeme a skvalitňujeme proces výroby ako aj zloženie našich krmív.
- Pevný vedecký základ.
Zloženie krmív je na prísne vedeckom základe, rovnako ako kontrola všetkých vstupných surovín a všetkých výrobných procesov.

Dlhodobé skúsenosti, hľadanie vedomostí a vedecké úspechy sa spájajú do rovnostranného trojuholníka - symbolu harmónie. HIQ logo vyjadruje perfektnú rovnováhu zložiek v produktoch a naše schopnosti kombinovať vedecko - technologický pokrok s objavmi z prírody.

KRMIVO BUDÚCNOSTI

Naše silné stránky

Nano Agent

HiQ krmivá sú obohatené o výnimočnú zložku - NanoAgent. Ide o prírodný minerál spracovaný na nanočastice. Vďaka nízkej hmotnosti sa NanoAgent pohybuje v tele zvieraťa rýchlejšie, ako iné komponenty, živiny v strave. Tieto látky sa pri kontakte s NanoAgentom začnú pohybovať rovnako rýchlo, a tým sa podporí lepšie trávenie a účinnejšia absorpcia živín do cieľových orgánov.

Kokosový olej

Čistý prírodný kokosový olej  HiQ krmivá pre dospelé zvieratá sú obohatené o jeden z najcennejších produktov vo výžive na svete - prírodný a prospešný, čistý kokosový olej, ktorý je tiež známy ako super potravina. Môže optimalizovať metabolické procesy domácich zvierat a zlepšiť stav tráviaceho traktu. Čistý kokosový olej tiež pozitívne vplýva na pokožku a srsť, môže pomôcť chrániť organizmus pred infekciami a chorobami. Vzhľadom na svoju schopnosť stimulovať aktivitu mozgu je táto zložka obzvlášť prospešná pre zvieratá staršieho veku.

Prírodné zložky a antioxidanty

Krmivá HiQ obsahujú veľké množstvo prírodných zložiek, ako sušené brusnice, ľanové semienko a sušený nechtík, zelený čaj, pivné kvasnice, extrakt z juccy a mnoho ďalšieho. Prírodné antioxidanty - výťažky z rozmarínu a tokoferolu, vyrobeného z rastlinného oleja, známeho ako vitamín E – udržiavajú krmivá dlho bez biodegradácie.

Vysoké množstvo živočíšnych bielkovín

Krmivá HiQ obsahujú vysoké množstvo živočíšnych bielkovín-proteínov z najkvalitnejších zdrojov:jahňacie, hydinové a lososové. Proteín z lososa môže pomôcť udržať zdravú pokožku, lesk a hustú srsť. Jahňacie bielkoviny môžu pomôcť optimalizovať energetickú rovnováhu a zabezpečiť výživové potreby. Bielkoviny z hydiny sú najľahšie stráviteľné a pomáhajú udržiavať správny svalový tonus. Bielkoviny zo živočíšnych zdrojov zabezpečujú a udržiavajú správne množstvo aminokyselín, ktoré sú rozhodujúce pre zdravý a dlhý život každého psa a mačky.

Bez kukurice a pšenice

Pre psov s mimoriadne citlivým tráviacim systémom sme vytvorili HiQ krmivá bez kukurice a pšenice. Rozšírili sme nimi bohatú škálu rôznych typov HIQ krmív. Tieto môžu pomôcť psom s citlivou pokožkou a žalúdkom vyhnúť sa alergickým reakciám spôsobeným pšeničným lepkom a podporiť dokonalé trávenie aj pre tých, čo netolerujú kukuricu.

Prečo je HIQ správna a bezpečná voľba?

HiQ - krmivo novej generácie!
So špeciálnou receptúrou, ktorá vznikla vďaka spojeniu bohatstva a sily čistej prírody s najnovšími výsledkami vedy a výskumu vo výžive ľudí aj zvierat.

Scroll to Top

Sviatočný pracovný režim e shopu.

Posledné prijatie objednávky do 18.12.2020( PIATOK) do 11:00 hod, v rámci SR.

Posledné prijate objednávky do 16.12.2020, 11:00hod, v rámci ČR.

Posledné prijatie objednávky do 14.12.2020, do 11:hod, v rámci EÚ.

Posledné prijatie objednávky na rozvoz tovaru v rámci Bratislavy, bude možná do 21.12.2020 a do 16:00 hod, s doručením do Vianoc.

Zatvorenie skladu: 24.12.2020

Otvorenie skladu a normálny režim rozvozu od: 4.1.2020