Sponzorujeme Irish Wolfhound Cup

Share on facebook
Share on twitter

Pozývame Vás na 2.ročník Irish wolfhound cup venované tomuto krásnemu plemenu. Keďže sa stretávame na rôznych výstavách a všetci sa vždy ponáhľame domov, tak sme sa rozhodli s Vami stráviť víkend a užiť si pohodu. Rekreačné zariadenie Výtoky nie sú možno podľa Vašich predstáv, ale sú spomienkou na naše pionierske časy a preto našu akciu budeme brať v tejto téme. Dôležité je, že celý areál je oplotený, takže sa nemusíte obávať o svojich psov. Areál je v krásnom prostredí, majiteľ je ústretový a keďže v deň výstavy je aj MDD, tak myslíme na Vaše deti, pre ktoré bude pripravená detská diskotéka a veľa iného.

Pozvanie posudzovať výstavu prijala dlhoročná chovateľka Petra Tomašovičová a zároveň nám po výstave urobí aj prednášku.

Pozvanie urobiť prednášku prijal aj MVDr. Enrico Stefanizzi, ktorá bude na tému reprodukcia. V nedeľu bude tréning v coursingu, kde si môžete odskúšať, či Vášho psa zaujme behanie za návnadou.

Cieľom tejto akcie je, aby sme sa spojili a prežili spoločný víkend bez zbytočných stresov.

Vaše príbehy

Napíšte nám o svojich skúsenostiach s krmivom HiQ feedback na stránku  e-shopu, alebo pošlite foto maškrtiaceho chlpáča na Facebook. Budeme sa veľmi tešiť.

Najnovšie

Facebook

Scroll to Top