Súťaž s HiQ

Share on facebook
Share on twitter

Viete, čo hovoríte najčastejšie, keď začnete kŕmiť s HiQ? Veľmi rýchlo zbadáte, že je pes vitálny a plný energie. Vďaka Nano agentu (zeolit spracovaný na nanočastice) začne organizmus lepšie spracovávať všetky výživné látky ktoré naše krmivo obsahuje neúrekom…a dopraví ich rýchlo do cieľových orgánov. Prosperitu psa a jeho zvýšenú radosť zo života uvidíte veľmi skoro. Čo však také energetické klbko potrebuje? Tak ako aj my…ODDYCH.

❗️SÚŤAŽ ❗️
📸 Zašlite nám fotografiu svojho psa a ukážte, ako sladko vie relaxovať. Môžete priložiť krátky text.

🍀Čo môžete vyhrať?

Vyhodnotíme troch výhercov ktorí dostanú RELAX balíček (balíiičisko), ktorý bude obsahovať:
Pelech pre ešte sladšie relaxovanie (zohľadníme veľkosť podľa veľkosti psíka na fotografii)
Balík HiQ krmiva stredná veľkosť (1,8 kg alebo 2,8 kg podľa vlastného výberu výhercu)
Fitnes fľašu HiQ – aby vám pri aktívnej činnosti so psíkom nevysmädlo
Reklamné predmety – pero, vôňa do auta

❗️Ako súťažiť a podmienky súťaže ❗️
Rozhodnutie kto vyhrá, nebude na našom subjektívnom posúdení. Vyhodnotíme a odmeníme 3 výhercov podľa toho, kto bude mať najviac lajkov pri svojej fotografii.
🔹Do súťaže sa akceptujú iba fotogrnašichaších fallowerov – FB členov HiQ FB stránky. (Ak chcete súťažiť, najskôr odkliknite sledovanie stránky).
🔹Hlasovanie-lajkovanie je verejné.
🔹Nahrajte JEDNU fotografiu svojho relaxujúceho psíka pod túto výzvu.
🔹Započítavajú sa iba lajky, ktoré sa zadajú k fotografii pod touto správou-výzvou. (Naše odporúčanie: Ak chcete svoje foto propagovať ďalej, používajte link tejto výzvy, aby ste lajky dostávali priamo pod výzvu a boli tak platné).
🔹V prípade, že nahráte viac fotografií, bude akceptovaná iba prvá – podľa času nahratia. Ostatné budú zo súťaže vyradené bez ohľadu na počet lajkov.
🔹 Zaslaním fotografie zároveň súhlasíte, s jej uverejnením na stránkach FB a stránkami spojenými s chovateľským portálom Way to go.
🔹Súťaž ukončíme 3. septembra o polnoci. Výhercov budeme informovať prostredníctvom správ cez Messenger do 5. septembra, aby sme sa dohodli na prevzatí cien.

Čo myslíte? Oplatí sa fotiť psíka aj keď spokojne oddychuje? Tešíme sa na vaše fotografie! Začíname…

Vaše príbehy

Napíšte nám o svojich skúsenostiach s krmivom HiQ feedback na stránku  e-shopu, alebo pošlite foto maškrtiaceho chlpáča na Facebook. Budeme sa veľmi tešiť.

Najnovšie

Facebook

Scroll to Top